
Na enkele jaren afwezigheid organiseerde KFC Baal opnieuw een paasstage voor jonge voetballertjes. Drie dagen lang werd een 25-tal kinderen, jongens en meisjes tussen vier en zeven jaar, ondergedompeld in de wereld van het voetbal.
De trainingen werden gegeven door een enthousiaste groep jongeren tussen zeventien en twintig jaar. Voor veel deelnemers was het de eerste keer dat ze actief met de sport in aanraking kwamen. “Het was een ideale manier om ermee kennis te maken”, vertelt coördinator Geert Zephirin. “En natuurlijk hopen we op die manier weer nieuwe leden aan te trekken.”
Naast het sportieve luik werd ook veel aandacht besteed aan beleving en sfeer. De kinderen werden iedere middag verwend met een warme maaltijd en kregen als vieruurtje steevast versgebakken wafels. Op het einde van de stage ging iedereen bovendien naar huis met een eigen voetbal. “Ik denk dat iedereen ervan genoten heeft”, besluit Geert Zephirin. “Wij omdat we het eindelijk opnieuw konden organiseren en de spelers omdat ze enkele leuke dagen hebben beleefd.”
De club hoopt in de toekomst opnieuw veel jonge spelers te verwelkomen. Ook extra vrijwilligers en trainers zijn steeds welkom. Meer info via geert.zephirin@gmail.com of via de website van de club www.kfcbaal.be.
Volg www.aarschotactueel.be en download de app Hageland Actueel voor meer nieuws uit de regio.
